Právě proběhlo předání vozidla. Navíc mi byl nauctovan poplatek za znečištění vozidla zevnitř,což respektuji a chápu. Interiér vozidla je perfektně vyčištěn. V myčce jsem si ale bohužel nevšimla,že vůbec nejsou vyčištěny ALU disky,které měly být součástí mycího programu.
Shrnutí recenzí
3.95 Skvělé(331)
Perfektní
195
Skvělé
40
Dobré
27
Horší
23
Hrozné
46
O nás
Provádíme profesionální ruční mytí a tepování vašich vozidel.
Platba je možná zde kartou online, nebo v hotovosti na místě.
Přijímáme také karty CCS!
Za SUV a dodávková vozidla účtujeme příplatek 20 %. Za vysoce znečištěná vozidla účtujeme příplatek 40 %.
Na trhu s čištěním automobilů jsme více než 12 let.