Nejlepší barbershop, kde jsem byl
Profesionální přístup, skvělá atmosféra a hlavně perfektní střih do detailu. Odcházíte fresh a sebevědomý Určitě doporučuju a vrátím se znovu!
Denisa
11. února 2026
5 Perfektní
Parada, synovi se libilo. Muzeme jen doporucit.
Radka
11. února 2026
5 Perfektní
Václav
5. února 2026
4 Skvělé
Viktor
5. února 2026
5 Perfektní
Roman
4. února 2026
5 Perfektní
Perfektní, vřele doporučuji!
Radek
24. ledna 2026
5 Perfektní
Kateřina
21. ledna 2026
5 Perfektní
Moderní střih pro 10leteho syna. Profi přístup a přátelská atmosféra