Slečna Lucinka byla úžasná. Poradila a určitě skvěle. Vlasy jsem měla jako vyměněné. Super zkušenost a určitě jsem zde nebyla naposledy. Moc děkuji Urbánková
Eva
16. září 2024
5 Perfektní
Velká spokojenost, střih přesně jak jsem chtěla. Doporučuji
Jitka
11. září 2024
5 Perfektní
Simona
10. září 2024
5 Perfektní
Kateřina
4. září 2024
5 Perfektní
Ludmila
2. září 2024
5 Perfektní
Martina
30. srpna 2024
5 Perfektní
Byla jsem velmi spokojena. Melír krásný,po aplikaci olaplexu nádherné vlasy, nakonec i samotný účes supr.
Šla jsem z delších vlasů na krátký a velká spokojenost. Z mého okolí slyším pouze samou chválu. Škoda, že jsem nepořídila foto před a po 😂Změna absolutně markantní!!! Velice tímto děkuji šikovnému a přátelskému personálu!Prostředí v kadeřnictví též super a kafíčko ještě více 😂Kadeřnictví doporučuji. Vše bylo o domluvě. I objednání přes Reservio také super 👍
Shrnutí recenzí
4.93 Perfektní(1958)
Perfektní
1000+
Skvělé
49
Dobré
12
Horší
8
Hrozné
11
O nás
U nás jen to nejlepší (úsměv, legrace ,dobrá káva, ☕️ a skvělý účes ♥️)