Nejlepší kosmetika v Praze.
Olga je poctivá, zkušená, profesionální a navíc moc milá.
Doporučila bych každé ženě, které záleží na tom, aby měla krásnou a zdravou pleť bez vrásek;-)
Moc děkuji:-)
Shrnutí recenzí
5 Perfektní(21)
Perfektní
21
Skvělé
0
Dobré
0
Horší
0
Hrozné
0
O nás
S láskou pomáhám lidem s problematickou pletí, aby se každé ráno dívali do zrcadla s radostí a úsměvem.