Dobrý den,
Byla jsem dnes po prvé a nejsem si jistá zdali zajdu znovu. Byla jsem na SHELLAC. Slečna příjemná, ale ovšem ne příliš detailní. Nehty jsou celé hrbolaté jak se nanášela asi větší vrstva laku naráz a různé stekl. Když jsem na to upozornila, slečna mi řekla, že to je mými nehty, což není. Pak se mi zeptala jestli to tedy CHCI NĚJAK opravit. Bohužel jsem spěchala a tak jsem slečnu poprosila ať opraví alespoň ty nejhorší boule. Takové nehty bych si zvládla udělat doma sama. Samozřejmě nemám problém dodat fotky. Nechci dělat žádné problémy a psát špatné recenze nebo tak něco. 😊 ale další návštěvu zvážím
Magda
16. června 2026
5 Perfektní
Alena
16. června 2026
5 Perfektní
Na pedikúře jsem byla poprvé a měla jsem z toho trochu respekt. Slečna byla ale skvělá, dokázala navázat konverzaci i s tak velkým introvertem jako jsem já, navíc vše vysvětlila a na konci návštěvy jsem měla úžasně krásná chodidla jako nikdy předtím. Moc děkuji a těším se na další návštěvy 🤗 všem doporučuji!
Ema
16. června 2026
5 Perfektní
🤍holky jsou prostě super!
Sandra
15. června 2026
5 Perfektní
Lenka
15. června 2026
5 Perfektní
Krásné prostředí, moc milá slečna, šikovná. Spokojenost ❤️🤌
Kateřina
14. června 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
4.65 Perfektní(48)
Perfektní
46
Skvělé
4
Dobré
0
Horší
3
Hrozné
1
O nás
Dopřejte si luxus profesionální manikúry a pedikúry. Každá návštěva u nás je zážitek, který spojuje relaxaci s profesionální péčí.