Paní Lisa Hoa mi udělala krásné nehty, podle mého přání. Byla jsem u ní opakovaně, akryl - Francie, doplnění po čtyřech týdnech, všechny nehty vydržely a odrost nenápadný. Jsem spokojená.
Shrnutí recenzí
4.75 Perfektní(996)
Perfektní
872
Skvělé
62
Dobré
31
Horší
14
Hrozné
21
O nás
Nabízíme služby pro manikúru, pedikúru, kadeřnictví, řasy a kosmetiku.