Líbí se mi naprosto všechno - od pohodlného systému rezervací, přes rychlou a vstřícnou komunikaci až po prostředí a služby. Mám už za sebou Malibu C, střih, barvení i ,,Mikro Melír,, Já si ho nakonec vymyslela spontánně až na místě trošku specificky, ale slečna Darča prostě umí zázraky na přání 👍🏻 Už se chystám a těším i na rekonstrukci.
Ivana
16. června 2026
5 Perfektní
Kristýna
15. června 2026
5 Perfektní
Jitka
12. června 2026
5 Perfektní
Radana
10. června 2026
4 Skvělé
Mirek
9. června 2026
5 Perfektní
Libuše
9. června 2026
5 Perfektní
Jsem nadšená. Paní Beatris si opravdu vyhrála. Dlouhé vlasy mi perfektně sestříhala. Dlouho jsem nebyla tak spokojená. Určitě přijdu zas. Zkusím rekonstrukci vlasům😁. Moc děkuji!!!