Již dlouho chodím do Barbru s kluky na stříhání a manžel na péči o fousy. Po dnešním výstupu se tam již nevratime. Vždy jsem byla velmi spokojená. Dnes kadeřnice byla uplne mimo - kluky stříhala každého o 15 min déle a úplně jiný střih než obvykle, vše ji padalo z rukou, tancovala při stříhání, zpívala, na kolegu pokrikovala,hudba tam vyrvavala, telefon porad v ruce - ladila hudbu.Pevne věřím, že to byl jen jednodenní,, úlet,, a bude zase v pořádku. Ale o nás přišla. Hodně štěstí.
Veronika
3. března 2026
1 Hrozné
Michael
2. března 2026
5 Perfektní
Perfektní práce, příjemné prostředí, velká spokojenost.
Michal
2. března 2026
5 Perfektní
Ondřej
2. března 2026
5 Perfektní
Dneska jsem se nechal “překvapit” a vyplatilo se, Áďa pracovala se zadáním: “rád bych působil upraveně” a opravdu tak vypadá a i se tak cítím. Doporučuji.