Manikúra i pedikúra super, rychlé a nehty jsou jak jsem chtěla. Super!
Denisa
20. června 2026
5 Perfektní
Monika
18. června 2026
5 Perfektní
Kateřina
17. června 2026
5 Perfektní
Lenka
17. června 2026
5 Perfektní
Pavlína
10. června 2026
5 Perfektní
Filip
9. června 2026
5 Perfektní
Václav
6. června 2026
5 Perfektní
Magdaléna
1. června 2026
5 Perfektní
Pan kadeřník je profesionál a taky moc sympatický člověk. Vždy jsem s jeho prací naprosto spokojena. Melír od něj mi chválily i kolegyně v práci. Doporučuji 😉
Shrnutí recenzí
4.87 Perfektní(233)
Perfektní
215
Skvělé
13
Dobré
4
Horší
2
Hrozné
1
O nás
Naše rezervační systém je automatická, proto nemusíte čekat na žádné potvrzovací emaily! Stačí si vybrat čas a rovnou nás můžete navštívit.