Ke Kristýně chodím pravidelně na kosmetiku, lash lifting i laminaci a vždycky odcházím maximálně spokojená. Perfektní zážitek je i headspa, po kterém je člověk v naprostém zenu. Týna je zkrátka nejlepší a každá návštěva je pro mě za odměnu. 😊
Kateřina
22. jún 2026
5 Perfektní
Petra
19. jún 2026
5 Perfektní
Nejlepší servis od nejlepší kosmetičky.
Michaela
17. jún 2026
5 Perfektní
Návštěva kosmetiky u Kristýnky byla jako vždy skvělá. Kristy je opravdová profesionálka, skvěle se s ní povídá a její služby jsou vždy na jedničku. Prostředí je krásné a čisté, kosmetika je precizní a kvalitní. Děkuji :)
Michaela
17. jún 2026
5 Perfektní
Sandra
9. jún 2026
5 Perfektní
Renata
9. jún 2026
5 Perfektní
Irena
8. jún 2026
5 Perfektní
Precizni prace, jako vzdy!
Markéta
5. jún 2026
5 Perfektní
Ke Kristýnce už nějaký čas pravidelně chodím a vždy si perfektně odpočinu, její péče mi velmi vyhovuje a vždy se na návštěvu těším.
Irena
30. máj 2026
5 Perfektní
Jako vzdy neskutecna profesionalni pece! 🤍
Shrnutí recenzí
4.99 Perfektní(154)
Perfektní
153
Skvělé
1
Dobré
0
Horší
0
Hrozné
0
O nás
Ahoj, tak tohle jsem já - Kristýna. Kosmetička, vizážistka, lash&brow stylistka. Zrzavá, potetovaná, vysmátá a většinou se štětcem v ruce :) V beauty oboru se pohybuji už bezmála 16 let.
Mým cílem a ideou nikdy nebylo dělat z Vás někoho jiného, chci pouze podtrhnout to krásné a žádoucí, co už ve Vás je. Ukázat Vám, jak na to a jak se jednoduše můžete a budete cítit lépe!
Ať už si za mnou přijdete odpočinout na kosmetiku,pro super make-up, na kurz nebo pro dokonalé obočí...vždy se snažím o to, aby byla Vaše návštěva u mě příjemným zážitkem a Vy jste odcházela spokojená a s úsměvem na tváři.
Moje "království" najdete v salonu Beauty Palace. Přímo u něj Vám zastaví tramvaj č. 1 (zast. Husitská) a nebo pohodlně zaparkujete kdekoliv v okolí na modré zóně C (parkování zdarma 6-17 hod.).
A pokud potřebujete cokoliv dalšího vědět, vůbec neváhejte a ozvěte se mi.
Budu se těšit,
Kristýna