Jsou nádherně tenké a přirozené, a co je nejlepší – přežily i hrabání na zahradě bez jediné chybičky!
Jana
24. jún 2026
5 Perfektní
Kateřina
23. jún 2026
5 Perfektní
Kamila
23. jún 2026
5 Perfektní
Pavla
18. jún 2026
5 Perfektní
Jako vždy naprostá spokojenost a nádherný start do nového dne 🌷
Lucie
17. jún 2026
5 Perfektní
Kristýna
17. jún 2026
5 Perfektní
Kateřina
12. jún 2026
5 Perfektní
Shrnutí recenzí
5 Perfektní(132)
Perfektní
132
Skvělé
0
Dobré
0
Horší
0
Hrozné
0
O nás
Dobrý den, jmenuji se Nina a zaměřuji se na precizní manikúru technikou Russian manicure. Vytvořila jsem pro Vás místo, kde si můžete dopřát péči, kterou si zasloužíte. V klidu si vypít kávu a zarelaxovat si.
K modeláži navíc získáte dárek v podobě péče o vaše nehty.
Navíc Vám nabízím perfektní klientský servis.
Máte děti a vypadlo vám hlídání?
Žádný problém. Pokud víte, že to vaše dítě vydrží,vezměte ho s sebou. Mám tu pro ně připravený menší koutek s hračkami, stůl s pastelkami a horkou čokoládu ♡ Jen Vás prosím, napište mi to předem, děti v salónu totiž často znamenají prodloužení času.
Další bonus je pohodlné parkování přímo před salónem, vchod přímo z ulice a vynikající docházková vzdálenost MHD.
Recenze najdete ve vyhledávání na Google: ManiLover_byNina
Budu se na Vás těšit.
Nina, Vaše plzeňská manikérka♡