Velká spokojenost.Melír dopadl nádherně-přirozený,precizní a vlasy vypadají zdravě.Darča si se mnou dala 4,5hodiny práce a je to opravdu znát.
I když je mladá ,má skvělé zkušenosti a šikovnost,kterou by jí mohly závidět i zkušenější kadeřnice.
Je vidět ,že kvalita a pečlivost potřebuje čas-a tady to rozhodně stálo za to.Moc doporučuji
Martina
10. dubna 2026
5 Perfektní
Tereza
1. dubna 2026
5 Perfektní
Andrea
31. března 2026
5 Perfektní
Michaela
29. března 2026
3 Dobré
Nikola
26. března 2026
5 Perfektní
Super , příjemná
Klára
23. března 2026
5 Perfektní
Sabina
19. března 2026
5 Perfektní
Využila jsem rekonstrukci v kombinaci s Malibu C, o kterém jsem dřív ani neslyšela, ale jsem moc spokojená.
Vlasy jsou teď hezčí a celkově působí zdravěji.
Personál byl moc příjemný a prostředí taky hezké 😊
Anna
18. března 2026
3 Dobré
Paní kadeřnice není češka, takže se s ní moc nedomluvíte, kolegyňka sice češka byla, ale zase se na všechno ptala a sama moc nevěděla co s vlasy. Šla jsem na čištění vlasů, které mělo být v akci, o akci nic nevěděly, tak někomu volaly a zjistily, že opravdu tuto akci mají 🫣😅Jako dojem nic moc, ale vlasy sem po čištění měla hezké, takže ok, ale barvení bych si tam asi netroufla.